| Kód: | R313331 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
Obsah balení:
KÓD: R313331
| R&M, Zásuvky | |
| Třída ochrany IP | IP 20 |
| Osazení | neosazená |
| Kapacita (portů) | 2 x 1 |
| Typ | do žlabu / podlahové krabice |
| Typ zásuvky | montážní deska v úhlu |
| Výška | 45 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Barva | 9005 Smolově černá |
Plastic: PC/ABS.
Suitable for RJ45 connection modules and FO connectors with support plates.
Scope of supply
General Data
| Description [Unit] | Value/Value range |
|---|---|
| Contact resistance typical | mounting |
| Outlet type | angled mounting plate |
| Capacity (ports) | 2 x 1 |
| Color Code RAL | 9010 Pure white |
| Assembly | empty |
| Dimensions | 45 x 45 mm |
| Material | plastic: PC + ABS |