O nás

UŽ 20 LET DĚLÁME JEN TO, ČEMU ROZUMÍME.

 

KRUGEL EXIM  je soukromá obchodní společnost založená v roce 1997 s cílem zhodnotit dlouhodobé technické technické vědomosti a obchodní zkušenosti zakladatelů a prvních klíčových zaměstnanců. Mnozí z nich pocházejí z různých odvětví kabelážního průmyslu se zkušenostmi z výzkumu a vývoje, designu produktů, výroby, testování a měření, jako i zahraničního obchodu.

 

V současnosti se společnost soustřeďuje zejména na distribuci pokrokových kabelážních systémů a pasivních komponentů pro počítačové sítě. 

Za dobu své existence se stal KRUGEL EXIM ve Slovenské republice předním lídrem v této oblasti a směřuje k této pozici i na trzích v České republice, Maďarsku a Argentině.

Strategie obchodní politiky spočívá v orientaci výhradně na kvalitu a značkové produkty od renomovaných výrobců z Evropy a USA. Všechny výrobky jsou certifikované v mezinárodních nezávislých zkušebnách ve shodě s nejnovějšími mezinárodními standardy.

KRUGEL EXIM je distribuční společností, která nekonkuruje vlastním zákazníkům a partnerům. Polirika naší společnosti vylučuje dodávky koncovým uživatelům a účast v konkurzech a veřejných soutěžích. Velkou výhodou společnosti je schopnost flexibilně a pohotově podporovat velké projekty díky velkokapacitních skladových prostorám v jednotlivých zemích.


Sledujte nás
Navštivte nás

Provozovna BRNO
Na návsi 19

620 00 Brno – Holásky
+420 545 232 258


Provozovna PRAHA
V Korytech 972/12

100 00 Praha
+420 274 770 409

 

Otevírací doba

Po-Pá   08:00 — 16:30

So-Ne   Zavřeno

 

©2017-2021 Vytvořila reklamní agentura kangaroo.cz
Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro jejich základní funkčnost. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.