| Kód: | R450600 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: R450600
| R&M, Zásuvky | |
| Třída ochrany IP | IP 20 |
| Osazení | neosazená |
| Výška | 49.7 mm |
| Šířka | 199 mm |
| Hloubka | 7.5 mm |
| Barva | 7016 Antracitově šedá |
Screen for accommodating up to 4 components or mounting plates with the form factor 45 x 45 mm. Suitable for installation in U-Boxes with 4 width units (WU) and 1 height unit (HU).
| DESCRIPTION [UNIT] | VALUE/VALUE RANGE |
|---|---|
| Protection class IP |
IP 20 |
| DESCRIPTION [UNIT] | VALUE/VALUE RANGE |
|---|---|
| Width | 199 mm |
| Height | 49.7 mm |
| Depth | 7.5 mm |
| Color Code RAL |
7016 Anthracite gray |