| Kód: | R307833 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: R307833
| R&M, Zásuvky | |
| Třída ochrany IP | IP 20 |
| Osazení | neosazená |
| Výška | 21 mm |
| Šířka | 30 mm |
| Hloubka | 23 mm |
| Barva | 9005 smolově černá |
Module holder for RJ45 connection modules, E-2000™-Compact, SC-RJ adapter or universal adapters with mounting plates.
| DESCRIPTION [UNIT] | VALUE/VALUE RANGE |
|---|---|
| Protection class IP |
IP 20 |
| DESCRIPTION [UNIT] | VALUE/VALUE RANGE |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 21 mm |
| Depth | 23 mm |
| Color Code RAL |
9005 Jet black |