| Kód: | R310790 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
Standardy
Obsah balení:
KÓD: R310790
| R&M, Zásuvky | |
| Standard | bezhalogenová, podle DIN/VDE 0472/815 |
| Třída ochrany IP | IP 20 |
| Osazení | neosazená |
| Kapacita (portů) | 2 x 1 |
| Typ | do žlabu / podlahové krabice |
| Výška | 80 mm |
| Šířka | 86 mm |
| Barva | 9010 čistě bílá |
Suitable for duct-mounted (DM) installations (metal and plastic). For use with duct covers of min. 80 mm. Suitable for backboxes and floorbox module holders of Ø 60 mm in diameter or 56x56 mm cutouts.
Recommended depth for backboxes and floorboxes min. 70 mm.
Plastic: PC + ABS, halogen-free.
Suitable for RJ45 connection modules, connection module ISDN 2xRJ45 and fiberoptic connectors with support plates.
Scope of supply
Standards
General Data
| Description [Unit] | Value/Value range |
|---|---|
| Contact resistance typical | mounting |
| Outlet type | outlet |
| Capacity (ports) | 2 x 1 |
| Color Code RAL | 9010 Pure white |
| Assembly | empty |
| Dimensions | 80 x 86 mm |
| Material | plastic: PC + ABS |