| Kód: | KEP-C6A-S-HD-NP |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: KEP-C6A-S-HD-NP
| Patch panel | |
| Výška | 1U (44,5 mm) |
| Šířka | 19” (482,6 mm) |
| Hloubka (včetně kabelového managementu) | 152 mm |
| Materiál přední čelo | poniklovaná ocel s antikorozní úpravou |
| Materiál zadní část | poniklovaná ocel s antikorozní úpravou |
| Barva | stříbrná |
| Povrch | hladký, kovový lesklý |