| Kód: | KEP-EMPTY-HD |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: KEP-EMPTY-HD
| Patch panel HD | |
| Výška | 0,5U (22 mm) |
| Š̌ířka | 19” (482,6 mm) |
| Hloubka (včetně kabelového managementu) | 100 mm |
| Materiál | nerez |
| Barva | stříbrná |
| Povrch | neleštěný |