| Kód: | KEL-C6A-P-150-GN MB |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|

Tento produkt je certifikovaný na komponentové úrovni v mezinárodních nezávislých laboratořích FORCE Technology na základě ISO/IEC11801-1:2017 (Ed. 1.0) / ISO/IEC 11801-2:2017 (Ed. 1.0), IEC 61156-5:2012 (Ed. 2.1), EN 50173-1:2018 / EN 50173-2:2018, EN 50288-10-1:2012, TIA-568.2-D:2018, IEC 60332-1-1:2015 (Ed. 1.1) / IEC 60332-1-2:2015 (Ed. 1.1), IEC 60754-2:2011 (Ed. 2.0), IEC 61034-1:2013 (Ed. 3.1) / IEC 61034-2:2013 (Ed. 3.1).
Tento produkt je vyráběný pod stálým dohledem nezávislé mezinárodní zkušebny v rámci programu FORCE Technology EC VERIFIED quality audit of the manufacturer's production.

25letá systémová záruka.
KÓD: KEL-C6A-P-xxx-GN MB
Dostupné varianty v těchto délkách:
KEL-C6A-P-0025-GN MB délka 0,25m
KEL-C6A-P-005-GN MB délka 0,5m
KEL-C6A-P-010-GN MB délka 1m
KEL-C6A-P-015-GN MB délka 1,5m
KEL-C6A-P-020-GN MB délka 2m
KEL-C6A-P-030-GN MB délka 3m
KEL-C6A-P-050-GN MB délka 5m
KEL-C6A-P-070-GN MB délka 7m
KEL-C6A-P-100-GN MB délka 10m
KEL-C6A-P-120-GN MB délka 12m
KEL-C6A-P-150-GN MB délka 15m
KEL-C6A-P-200-GN MB délka 20m
| Patch kabel | |
| Teplotní rozsah | -25 °C až +60 °C |
| Min. poloměr ohybu | 25 mm |
| Vnější průměr kabelu | 5,8 mm |
| Průměr měděných jader | AWG 27/7 |
| Materiál kontaktů | fosfor-bronzové pozlacení s 50 μ zlata |
| Cykly zapojení / rozpojení | min. 750 |
| Barva kabelu (standartní) | zelená |
| Barva průchodky (standartní) | černá |