| Kód: | P09D-SCASC-030 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: P09D-SCASC-xxx
Dostupné varianty v těchto délkách:
P09D-SCASC-010 délka 1m
P09D-SCASC-020 délka 2m
P09D-SCASC-030 délka 3m
P09D-SCASC-050 délka 5m
P09D-SCASC-070 délka 7m
P09D-SCASC-100 délka 10m
P09D-SCASC-150 délka 15m
P09D-SCASC-200 délka 20m
| Konektor SC | |
| Typ leštění | PC |
| Tlumení odrazu | > 55 dB |
| Vložený útlum | 0,15 dB (typical) |
| Materiál ferule | keramika (zirkon) |
| Průměr ferule | 2,5 mm |
| Cykly zapojení / rozpojení | min. 1000 |
| Konektor SC/APC | |
| Typ leštění | APC |
| Tlumení odrazu | > 65 dB |
| Vložený útlum | 0,15 dB (typical) |
| Materiál ferule | keramika (zirkon) |
| Průměr ferule | 2,5 mm |
| Cykly zapojení / rozpojení | min. 1000 |