| Kód: | POM5D-LCSC-010 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: POM5D-LCSC-xxx
Dostupné varianty v těchto délkách:
POM5D-LCSC-010 délka 1m
POM5D-LCSC-020 délka 2m
POM5D-LCSC-030 délka 3m
POM5D-LCSC-050 délka 5m
POM5D-LCSC-070 délka 7m
POM5D-LCSC-100 délka 10m
POM5D-LCSC-150 délka 15m
POM5D-LCSC-200 délka 20m
| Konektor SC | |
| Typ leštění | UPC |
| Tlumení odrazu | ≥ 20 dB |
| Vložený útlum | ≤ 0,3 dB |
| Materiál ferule | keramika (zirkon) |
| Průměr ferule | 2 mm |
| Cykly zapojení / rozpojení | min. 1000 |