| Kód: | R813485 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
S kapacitou pro 24 propojovacích modulů Special v Cat. 6a ISO a Cat. 6A EL, stíněné
Standardy
Obsah balení:
KÓD: R813485
| R&M, Patch panely neosazené | |
| Třída ochrany IP | IP 20 |
| Poe | Ano |
| Držák pro konektor / modul | speciální (bez montážní desky) |
| Osazení | prázdný |
| Šířka (palec) ["] | 19 |
| Rack montážní verze | sub-rack |
| Kapacita (portů) | 24 |
| Výška jednotky (U) [U] | 1 |
| Barevný kód NCS | 2502-B |
| Barva | ocelová, modrá, chromová / přední část šedá |
| Rozměry | 43.65 x 482.6 x 83.4 mm |
| Materiál | ocel: DC01 (1.0330), 1.5 mm / plast: PC, vyztužený skelným vláknem |
With a capacity for 24 connection modules Special with Cat. 6A ISO and Cat. 6A EL, shielded.
Scope of supply
Standards
General Data
| Description [Unit] | Value/Value range |
|---|---|
| Fastening (inch) ["] | 19 |
| Height units (U) [U] | 1 |
| Rack mounting version | sub-rack |
| Capacity (ports) | 24 |
| Holder for connector / module | Special (without mounting plate) |
| Color | front, medium gray (NCS 2502-B) / steel, blue, chromatized |
| Assembly | empty |
| Dimensions | 43.65 x 482.6 x 83.4 mm |
| Material | plastic: PC, fiber-glass reinforced / steel: DC01 (1.0330), 1.5 mm |
Modular patch panel with integrated cable tie shelf, integrated grounding system, 19" fastening kit, labeling fields with exchangeable labeling strips. The ports are prepared for a visual color coding system and automated infrastructure management systems. Panel polycarbonate, fiber-glass-reinforced, halogen-free material, UL 94 listed and steel: DC01 (1.0330), 1.5 mm. Color front: medium gray (NCS 2502-B) / steel: blue, chromatized.
With a capacity of up to 24 shielded RJ45 connection modules of Category 6A, class EA for the establishing of transmission channels with up to 4 plugged connections.