| Kód: | KAB-FO-X47-SL |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: KAB-FO-X47-SL
| Optická vana | |
| Výška | 1U (44 mm) |
| Šířka | 19" (480 mm) |
| Hloubka (včetně kabelového managementu) | 243 mm |
| Materiál předního čela | ocel |
| Materiál zadní části | ocel |
| Barva | černá RAL9005 |
| Povrch | strukturovaný, matný |