KELine, patch kabel  ST - ST  Duplex 62,5/125 OM1 P06D-STST-
Produkt splňující požadavky výkonnostní kategorie OM1 multimode
Bezhalogenový kabel určený pro prostory s vyšší koncentrací osob a prostory s důležitými elektronickými zařízeními
Kód: P06D-STST-050
Výrobce: KELine
Název:

KELine, patch kabel ST - ST Duplex 62,5/125 OM1 5 m

Popis:
  • LSOH bezhalogenový plášť
Cena: dostupná po přihlášení
Dostupnost: Brno
 
Praha
 
na vyžádání
Množství:  ks



  • patch kabel ST - ST Duplex
  • multimode 62,5/125 OM1
  • LSOH bezhalogenový plášť

 

KÓD: P06D-STST-xxx

Dostupné varianty v těchto délkách:

P06D-STST-010     délka 1m

P06D-STST-020     délka 2m

P06D-STST-030     délka 3m

P06D-STST-050     délka 5m

P06D-STST-070     délka 7m

P06D-STST-100     délka 10m

P06D-STST-150     délka 15m

P06D-STST-200     délka 20m

Konektor ST
Typ leštění PC
Tlumení odrazu ≥ 20 dB
Vložený útlum ≤ 0,3 dB
Materiál ferule keramika (zirkon)
Průměr ferule 2,5 mm
Cykly zapojení / rozpojení min. 1000
KELine, patch kabel  ST - ST  Duplex 62,5/125 OM1 P06D-STST-
BRNO Na návsi 19, 620 00 Brno – Holásky +420 545 232 258
PRAHA V Korytech 972/12, 100 00 Praha +420 274 770 409
Tento web využívá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
©2017-2020 kangaroo.cz   |  načteno za 0.304 s