| Kód: | ACAR-S8 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: ACAR-S8
| Rozvodné panely PDU | |
| Jmenovité napětí | 250V |
| Jmenovitý proud zatížení | Σ IN 10A |
| Svodový proud | < 0,5 mA |
| Jištění | automatická pojistka 10A / 250V |
| Rozměry | 55 (1,5U) x 482,6 (19“) x 54 mm |
| Délka přívodního kabelu | 2,8 m |