| Kód: | KEP-EMPTY-ISMR |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: KEP-EMPTY-ISMR
| Patch panel | |
| Výška | 1U (44,5 mm) |
| Šířka | 19” (482,6 mm) |
| Hloubka (včetně kabelového managementu) | 115 mm |
| Materiál přední čelo | steel |
| Materiál zadní část | nickel-plated steel, corrosion-resistant |
| Barva | black RAL9005 |
| Povrch | matt |