| Kód: | 606038 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: 606038
| Patch panel KOMPAKT | |
| Výška | 1U (44,5 mm) |
| Šířka | 19" (482,6 mm) |
| Hloubka (včetně kabelového managementu) | 89 mm |
| Materiál | ocel |
| Barva | černá RAL9005 |
| Povrch | strukturovaný, matný |
| Vhodný pro kabely s plným jádrem | od 0,51 do 0,64 mm (od AWG 24 do AWG 22) |