| Kód: | 601140-UP-2-C6A-S-HD |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: 601140-UP-2-C6A-S-HD
| Zásuvka | |
| Rozměry rámečku | 80x80 mm |
| Rozměry středového modulu | 50x50 mm |
| Barva | bílá RAL9010 |
| Povrch | lesklý |
| Potřebná instalační hloubka | 35 mm |