| Kód: | KE-SMB02-W |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: KE-SMB02-W
| Kompakt Box | |
| Výška | 64 mm |
| Šířka | 68 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Materiál | plast |
| Barva | bílá |
| Povrch | matný |