| Kód: | KE300S26LSOH-RLX |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | m |
|
|
KÓD: KE300S26LSOH-RLX
| Kabel | |
| Min. poloměr ohybu při instalaci | ≥ 22 mm |
| Min. poloměr ohybu při provozu | ≥ 44 mm |
| Max. tahová síla při instalaci | 55 N (5,5 kg) |
| Teplotní rozsah při instalaci | 0 °C až +50 °C |
| Teplotní rozsah při provozu | -20 °C až +60 °C |
| Vnější průměr kabelu | 5,5 mm |
| Průměr měděných jader | 0,48 mm (AWG 26) |
| NVP | 67% |