| Kód: | KE400U23OUT-RLX |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | m |
|
|
KÓD: KE400U23OUT-RLX
| Kabel | |
| Min. poloměr ohybu při instalaci | 48 mm |
| Min. poloměr ohybu při provozu | 24 mm |
| Max. tahová síla při instalaci | 100 N (10 kg) |
| Teplotní rozsah při instalaci | 0 °C až +50 °C |
| Teplotní rozsah při provozu | -20 °C až +60 °C |
| Vnější průměr kabelu | 6 mm |
| Průměr měděných jader | 0,54 mm |
| NVP | cca 69% |