| Kód: | JE-H(St)H 1x2x0,8 PS60 B2ca |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | cívka 500 m |
|
|
![]() |
Třída reakce na oheň tohoto kabelu byla stanovená Evropskou komisí akreditovanou nezávislou zkušebnou, která vykonává i posuzování a ověřování stálosti vlastností (AVCP) v systému 1+. |
KÓD: JE-H(St)H 1x2x0,8 PS60 B2ca
| Kabel | |
| Min. poloměr ohybu | 129 mm |
| Teplotní rozsah při provozu | -30°C až +70°C |
| Vnější průměr kabelu | 8,6 mm |
| Průměr měděných jader | 0,8 mm |
| Barva pláště | červená |
| Třída reakce na oheň | B2ca - s1, d1, a1 |
| Požární bezpečnost | plamen retardující, nízkodýmivý, bezhalogenový, nekorozivní |