| Kód: | 60018010 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | cívka 500 m |
|
|
![]() |
Třída reakce na oheň tohoto kabelu byla stanovená Evropskou komisí akreditovanou nezávislou zkušebnou, která vykonává i posuzování a ověřování stálosti vlastností (AVCP) v systému 3. |
KÓD: 60018010
| Kabel | |
| Min. poloměr ohybu při instalaci | 84 mm |
| Min. poloměr ohybu při provozu | 42 mm |
| Max. tahová síla při instalaci | 100 N (cca 10 kg) |
| Teplotní rozsah při instalaci | 0°C až +50°C |
| Teplotní rozsah při provozu | -20°C až +60°C |
| Vnější průměr kabelu | 10,5 mm |
| Průměr měděných jader | AWG22 |
| NVP | cca 57% |
| Barva pláště | červená |
| Třída reakce na oheň | Eca |
| Požární bezpečnost | plamen retardující, nízkodýmivý, bezhalogenový, nekorozivní |