| Kód: | KEN-C6-U-030 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: KEN-C6-U-xxx
Dostupné varianty v těchto délkách:
KEN-C6-U-005 délka 0,5m
KEN-C6-U-010 délka 1m
KEN-C6-U-015 délka 1,5m
KEN-C6-U-020 délka 2m
KEN-C6-U-030 délka 3m
KEN-C6-U-050 délka 5m
KEN-C6-U-070 délka 7m
KEN-C6-U-100 délka 10m
KEN-C6-U-150 délka 15m
KEN-C6-U-200 délka 20m
| Patch kabel | |
| Teplotní rozsah | -25 °C až +60 °C |
| Min. poloměr ohybu | 25 mm |
| Vnější průměr kabelu | 5,9 mm |
| Průměr měděných jader | AWG 27 / 7 |
| Materiál kontaktů | fosfor-bronzové pozlacení s 50 μ zlata |
| Cykly zapojení / rozpojení | min. 750 |
| Barva kabelu (standartní) | šedá RAL7035 |
| Barva průchodky (standartní) | šedá RAL7035 |