| Kód: | 601141-AP |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: 601141-AP
| Zásuvka | |
| Rozměry rámečku | 80x80 mm |
| Rozměry středového modulu | 50x50 mm |
| Krabice na omítku | 80x80x40 mm |
| Barva | bílá RAL9003 |
| Povrch | lesklý |
| Potřebná instalační hloubka | 30 - 40 mm |