Adaptérové pole 6xMTP

Adaptérové pole 6xMTPAdaptérové pole 6xMTPAdaptérové pole 6xMTPAdaptérové pole 6xMTP
Kód: FPM3-6MTP
Výrobce: Keline
  • slouží na přímé propojení trunkových a propojovacích MTP kabelů
Cena: dostupná po přihlášení
Dostupnost: Brno
 
Praha
 
na vyžádání
Množství:  ks
  • slouží na přímé propojení trunkových a propojovacích MTP kabelů

Technická specifikace

MTP Moduly
Teplotní rozsah Vnitřní kontrolované prostředí (-10°C/+60°C)
Výška 38 mm
Šířka 108,2 mm
Materiál lakovaná ocel
Barva tmavá černá RAL9005
Barva adaptérů modrá (OS2/UPC), zelená (OS2/APC), tyrkysová (OM3), magenta (OM4)
Kapacita 6x MTP adaptér

Sledujte nás
Navštivte nás

Provozovna BRNO
Na návsi 19

620 00 Brno – Holásky
+420 545 232 258


Provozovna PRAHA
V Korytech 972/12

100 00 Praha
+420 274 770 409

 

Otevírací doba

Po-Pá   08:00 — 16:30

So-Ne   Zavřeno

 

©2017-2021 Vytvořila reklamní agentura kangaroo.cz
Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro jejich základní funkčnost. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.