| Kód: | 601140-AP-2-C6U-TL |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: 601140-AP-2-C6U-TL
| Zásuvka | |
| Rozměry rámečku | 80x80 mm |
| Rozměry středového modulu | 50x50 mm |
| Krabice na omítku | 80x80x40 mm |
| Barva | bílá RAL9010 |
| Povrch | lesklý |