| Kód: | FLC-xxx-yyy-zzz |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
Varianty:
xxx
- Výkonnostní kategorie: OM1, OM2, OM3, OM4, OS2
yyy
- Délka vlákna: 300m, 500m, 1000m
zzz
- Typy konektorů: SC-SC, SC-FC, FC-FC, SC/APC-SC, SC/APC-FC, SC/APC-SC/APC
Kód: FLC-xxx-yyy-zzz
| Příslušenství | |
| Rozměry | (Ø) 110 x (H) 90mm |
| Materiál | ABS a hliník |
| Hmotnost | 0,4kg |
| Teplotní rozsah pří provozu | -33°C / +90°C |
| Vložený útlum | < 0,25dB |
| Tlumení odrazu | UPC < 0,50dB |
| Tlumení odrazu | APC < 0,60dB |
| Délka vlákna | až do 1000m |