| Kód: | R450610 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
| R&M, Zásuvky | |
| Třída ochrany IP | IP 20 |
| Výška | 100 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Hloubka | 22 mm |
| Barva | čirá |