| Kód: | KEP-EMPTY-24 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: KEP-EMPTY-24
| Patch panel | |
| Výška | 1U (44,5 mm) |
| Šířka | 19” (482,6 mm) |
| Hloubka (včetně kabelového managementu) | 90 mm |
| Materiál přední čelo | ocel |
| Materiál zadní část | ocel |
| Barva | černá RAL9005 |
| Povrch | strukturovaný, matný |