| Kód: | R302004 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
Obsah balení:
| R&M, Příslušenství | |
| Barva | středně šedá |
| Rozměry | 44 x 35 mm |
| Materiál | Ocel: DC04 (1,0338), 1,5 mm, práškovaná |
The patching ring protects the admissible bending radius of the fiber glass cable. Mounted at the front of the 19" profiles.
Material: 1.5 mm sheet steel, powder-coated.
Scope of supply
General Data
| Description [Unit] | Value/Value range |
|---|---|
| Fastening (inch) ["] | 19 |
| Color Code NCS | S 2502-B |
| Color | medium gray |
| Dimensions | 44 x 35 mm (hxd) |
| Material | steel: DC04 (1.0338), 1.5 mm, powder-coated |