| Kód: | R815251 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
Obsah balení:
| R&M, Příslušenství | |
| Barva | 7035 světlá šedá |
| Rozměry | 520.1 x 75.4 mm |
| Materiál | ocel: DC01 (1.0330), 1.2 mm |
For the horizontal patch cords routing. Fitted directly to the rack. Applicable when the 19" side mounting brackets are not in back-set position. Patching rings are an equivalent option.
Color: powder-coated, light gray, RAL 7035.
Material: 1.2 mm sheet steel.
Scope of supply
General Data
| Description [Unit] | Value/Value range |
|---|---|
| Color Code RAL | 7035 Light gray |
| Dimensions | 520.1 x 75.4 mm |
| Material | steel: DC01 (1.0330), 1.2 mm |