| Kód: | R302006 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
Obsah balení:
| R&M, Příslušenství | |
| Barva | hliníková |
| Rozměry | 110 x 30 x 35 mm |
| Materiál | hliník: AlMg1, 2.0 mm |
The rear cable entry is an additional relief on the FO cable (not for use with Fibereasy Rack).
Material: 2.0 mm aluminum.
Scope of supply
General Data
| Description [Unit] | Value/Value range |
|---|---|
| Color | aluminum |
| Dimensions | 110 x 30 x 35 mm |
| Material | aluminum: AlMg1, 2.0 mm |