| Kód: | RZA-42-L81-BAY-N1-OZA |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: RZA-42-L81-BAY-N1-OZA
| Rozvaděč | |
| Barva | černá RAL9005 |
| Povrch | strukturovaný, matný |
| Hloubka | 1000 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1970 mm |
| Hmotnost | 105,8 kg |
| Nosnost | 800 kg |