| Kód: | RMA-42-L69-BAY-N1-OZA |
jednokřídlé přední perforované dveře s propustností vzduchu 80 %
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: RMA-42-L69-BAY-N1-OZA
| Rozvaděč | |
| Barva | černá RAL9005 |
| Povrch | strukturovaný, matný |
| Hloubka | 900 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1970 |
| Hmotnost | 85,8 kg |
| Nosnost | 800 kg |