| Kód: | RMA-42-A69-BAY-N1-OZA |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: RMA-42-A69-BAY-A1-OZA
| Rozvaděč | |
| Barva | černá RAL9005 |
| Povrch | sturkturovaný, matný |
| Hloubka | 900 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1970 |
| Hmotnost | 90,8 kg |
| Nosnost | 800 kg |