Ideal, FiberTEK® III-MM LED Kit R164005
Kód: R164005
Výrobce: KELine
Název:

Ideal, FiberTEK® III-MM LED Kit

Popis:
  • adaptéry jsou určeny pro LanTEK III a jsou kompatibilní s LanTEK II
  • slouží k certifikaci instalované optické multimode kabeláže
Cena: dostupná po přihlášení
Dostupnost: Brno
 
Praha
 
na vyžádání
Množství:  ks



  • adaptéry jsou určeny pro LanTEK III a jsou kompatibilní s LanTEK II
  • slouží k certifikaci instalované optické multimode kabeláže
  • Encircled Flux kompatibilní (komponent není součástí balení)
  • vestavěný LED světelný zdroj pro rychlou kontrolu vlákna
  • měří útlum a splňuje Tier 1 certifikaci
  • jsou v souladu se standardy TIA / ISO / IEC

 

Obsah balení:

  • FiberTEK® III multimode (850/1300nm) s LED
  • SC, FC, ST adaptéry do modulů
  • SC-SC patch kabely 50μm MMF (6)
  • návod 
  • kufřík 

 

 

KÓD: R164005

Ideal, FiberTEK® III-MM LED Kit R164005

žádná data
BRNO Na návsi 19, 620 00 Brno – Holásky +420 545 232 258
PRAHA V Korytech 972/12, 100 00 Praha +420 274 770 409
Tento web využívá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
©2017-2019 kangaroo.cz   |  načteno za 0.311 s