| Kód: | R925892 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
na vyžádání |
| Množství: | ks |
|
|
Plast: PC + ABS.
Obsah balení:
KÓD: R925892
| R&M, Zásuvky | |
| Třída ochrany IP | IP 20 |
| Osazení | neosazená |
| Kapacita (portů) | 6 x 1 |
| Typ | na omítku (SM) |
| Výška | 37 mm |
| Šířka | 189 mm |
| Hloubka | 74 mm |
| Barva | 9010 čistě bílá |
Plastic: PC + ABS.
Scope of supply
General Data
| Description [Unit] | Value/Value range |
|---|---|
| Contact resistance typical | surface-mounting (SM) |
| Outlet type | outlet |
| Capacity (ports) | 6 x 1 |
| Holder for connector / module | Module holder |
| Color Code RAL | 9010 Pure white |
| Assembly | empty |
| Dimensions | 189 x 37 x 74 mm |
| Material | plastic: PC + ABS |