| Kód: | RAB-OP-X07-A1 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: RAB-OP-X07-A1
| Osvětlovací jednotka | |
| Šířka | 482,6 mm |
| Výška | 23,4 mm |
| Hloubka | 24,5 mm |
| Příkon | 4 W |
| Délka kabelu | 3 m |