| Kód: | RAB-VP-X01-A2 |
| Cena: | dostupná po přihlášení | ||
| Dostupnost: | Brno |
Praha |
u vás: do 2 pracovních dní |
| Množství: | ks |
|
|
KÓD: RAB-VP-X01-A2
| Držák patch kabelů | |
| Výška panelu | 1U (44,5 mm) |
| Šířka panelu | 19" (482,6 mm) |
| Výška oka | 42 mm |
| Hloubka oka | 37 mm |
| Barva | černá RAL9005 |
| Povrch | strukturovaný, matný |