96-vláknový trunkový kabel 8x12 MTP – 8x12 MTP

96-vláknový trunkový kabel 8x12 MTP – 8x12 MTP96-vláknový trunkový kabel 8x12 MTP – 8x12 MTP
Kód: TC096M3A-MmMm-xxx
Výrobce: Keline
  • dvouplášťový trunkový kabel kruhového průřezu 7,5 mm
Cena: dostupná po přihlášení
Dostupnost: Brno
 
Praha
 
na vyžádání
Množství:  ks
  • dvouplášťový trunkový kabel kruhového průřezu 7,5 mm
  • jako bod rozvětvení je použitá hliníková redukce, která zabezpečuje možnost fixace v optickém patch panelu PP1HU-04C-BLK
  • požadovanou délku uveďte v poznámce

 

Kód: TC096xxyyy-zzzz-xxx

Technická specifikace

MPO/MTP
Teplotní rozsah Vnitřní kontrolované prostředí (-10°C/+60°C)
Materiál pláště LSOH
Konstrukce dvouplášť kruhového průřezu
Vnější průměr 7,5 mm
Počet vláken 96
Typ vlákna SM OS2 nebo MMF OM3/OM4

Sledujte nás
Navštivte nás

Provozovna BRNO
Na návsi 19

620 00 Brno – Holásky
+420 545 232 258


Provozovna PRAHA
V Korytech 972/12

100 00 Praha
+420 274 770 409

 

Otevírací doba

Po-Pá   08:00 — 16:30

So-Ne   Zavřeno

 

©2017-2022 Vytvořila reklamní agentura kangaroo.cz

Informace o cookies na této stránce

Abyste na našem webu našli vždy to, co potřebujete, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Pro personalizovaný zážitek udělte prosím souhlas se zpracováním všech typů cookies.



Nastavení cookies

Cookie soubory, které jsou použité na těchto stránkách jsou rozděleny do kategorií a níže si můžete zjistit o každé kategorii více a povolit nebo zamítnout některé nebo všechny z nich. Jakmile zakážete kategorie, které byly předtím povoleny, budou z vašeho prohlížeče odstraněny všechny soubory cookie přiřazené do této kategorie.